Hakkımızda

Biz Kimiz

Sinoğlu Tavuk çiftliği 2019 yılında Eyüpsultan’ın en güzel köylerinden biri olan ve doğanın en güzel renklerini içinde barındıran Pirinççi Köyünde kurulmuştur.

Belgemiz

Misyonumuz

Kurulduğumuz andan itibaren, doğal ve sağlıklı ürünleri tüketiciye sunmayı misyonumuz haline getirdik.Ayrıca bunu yaparken tavukların özgürlüklerini ellerinden almayıp, onların özgürce dolaşmalarını sağladık. Böylece sağlıklı ve doğal ürünler elde ettik.

 

 

Vizyonumuz

Eyüpsultanın Pirinççi köyünde başlayan bu serüveni, tüketici memnuniyetiyle doğal ve sağlıklı ürünlerimizle ülkemizin önde gelen markalarından biri haline getireceğiz.

Değerlerimiz

Müşteri odaklılık: Sinoğlu Tavuk Çiftliği, doğal gıdaların üretimi, paketlenmesi ve sofralarınıza gelene dek sürecin her adımında tüketicilerini odağına alır. Bizim için tüketiciler müşteri değildir, aksine tüketiciler, onların ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz yerine getirmek için çalışılan; hem lezzet, hem hijyen, hem hizmet, hem de markanın sunduklarını paylaşma noktasında firmanın iş ortaklarıdır.

Kalite: Hedefimiz güvenli ve kusursuz ürünler üretmek ve müşterilerimize mükemmel bir hizmet vermektir. Müşterilerimizi her zaman doğru şekilde bilgilendirdiğimizden ve hataların bir süreçten diğerine aktarılmadığından emin olmak için performansımızı sürekli olarak izlemekteyiz.

Yenilikçilik: Günümüz iş dünyasında olmazsa olmaz kavramların başında gelir. Tüketicilerimizin, kendilerinin var olan ihtiyaçlarını ve ilerde ortaya çıkabilecek olan ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit edip bu ihtiyaçlara en yenilikçi çözümlerle karşılık vermeye çalışmak en büyük arzumuzdur.